Agencja Rozwoju Przemysłu

Misją Agencji Rozwoju Przemysłu jest wspieranie działań restrukturyzacyjnych oraz kreowanie proinnowacyjnych rozwiązań w celu poprawy pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstw. Agencja realizuje swoje działania z zachowaniem ładu korporacyjnego oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, pozostając organizacją w pełni transparentną.

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Podejmowane przez Agencję inicjatywy oraz realizowane działania, ich skuteczność i efektywność, jak również zaufanie, jakim przez lata funkcjonowania obdarzali nas nasi partnerzy zaowocowały uzyskaniem niekwestionowanej pozycji pozarządowego lidera w procesie kształtowania i realizowania polityki regionalnej w Województwie Śląskim, w szczególności w obszarze gospodarki i samorządności lokalnej.

Agencja Rozwoju Lokalnego

U podstaw utworzenia w 1993 roku Agencji Rozwoju Lokalnego S.A. w Jaworznie legła chęć powołania do życia instytucji, która będzie integrowała i koordynowała różnorodne przedsięwzięcia zmierzające do zapobiegania lokalnie niekorzystnym zjawiskom oraz intensyfikowała rozwój gospodarczy miasta Jaworzna, poprzez dostosowanie kierunków działań do ich specyfiki.

Dodaj swoją firmę/serwis internetowy za darmo!

Chcesz promować swoją firmę lub stronę www w Internecie? Z nami możesz to zrobić - zupełnie za darmo! Wystarczy, że dodasz wpis w naszym katalogu tematycznym.

.
Inne katalogi tematyczne:

Katalog Firm

| www.biznes-ekonomia.aleinfo.eu | Copyright © and Created by GRUPA maxgraph pozycjonowanie białystok maxhraph pozycjonowanie Białystok | All rights reserved. |